BUX 138882.28 -0,44 %
OTP 44790 -0,29 %
header

nyár

04.
27.
10:07

Bejelentették: már nyár elején érkezik az első nyugdíjemelés

A kormány idén nem egy összegben visszamenőleg, novemberben fizetné ki az infláció miatti nyugdíj-kiegészítést, hanem már nyár elején kiutalnák az első hónapokra járó, 0,6 százalékos kiegészítő emelést. Azután pedig ennyivel több lenne a havi juttatás. A kormány a járványban minden lehetséges eszközzel igyekszik segíteni a nyugdíjasokat - nyilatkozta Tállai András a Magyar Nemzetnek.

Szerző(k):
Domokos Erika