Választás: sorozatosak a visszalépések
Sokan, eddig már 93-an visszaléptek az áprilisi országgyűlési választás jelöltjei közül. A legtöbben Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, ahol a hat választókerületben eddig 14-en léptek vissza. Nem az összellenzéki összefogás indult be: a kamupártok jelöltjei menekülnek a megmérettetés elől.



