BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

norvég_alap

07.
03.
16:18

A kormány nagyon akarja a norvég alapos jelentést

A magyar kormány kezdeményezni fogja a norvég alapok kezelését koordináló és felügyelő brüsszeli Finanszírozási Mechanizmus Irodánál (FMO), hogy adja át az EY (Ernst & Young) jelentését, amelyet a nemzetközi tanácsadó cég a norvég alapok 2008-2010 közötti forráselosztásáról készített - közölte Csepreghy Nándor, a Miniszterelnökség fejlesztéspolitikai kommunikációért felelős helyettes államtitkára.

Szerző(k):
Inforádió
MTI ,