Áramkutak: nagy dobásra készül a magyar kormány
A kabinet uniós támogatást kér elektromos autó-töltő hálózat kialakítására, amelyet a Mol-csoport, az E.On-csoport és a Nissan magyarországi leányvállalata közösen valósítana meg 1 milliárd 675 millió forintból.



