Indul a Moszkvicsok gyártása
Oroszország azt tervezi, hogy decemberben megkezdi a szovjet korszakból származó Moszkvicsok gyártását természetesen újabb kivitelben mint a magyarországi utcaképhez még a 90-es években is hozzátartozó kocsik. A termelés abban az üzemben kezdődne, ahonnan a Renault kivonult.




