BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

nielsen

04.
28.
12:15

Out of the Box: Néznénk a műsort, de nincs hirdető? Mi lesz a tévékkel, a médiával?

Új, online beszélgetéssorozatunkban ma 14 órától Incze Kinga, Szücs László és Vörös Csilla véleményét ismerhetjük meg, hogy mi lesz a kreatív iparral és a médiával. Mi a helyzet most, amikor a tévét sokan nézik, de a hirdetőknek nincs pénzük. Mi történik a műsorgyártókkal? Mi lesz a reklámköltéssel? Az Out of the Box virtuális eseményein választ keresünk arra a rengeteg kérdésre, amit a példátlan jelenlegi helyzet felvet.

Szerző(k):
Szabó Dániel