Ezért jó a magyar cégeknek - üzent a Fidesz
A hazai kis- és középvállalkozások ma minden segítséget megkapnak a polgári kormánytól ahhoz, hogy sikeresen működjenek és növekedjenek. A társasági adó 2011-es radikális csökkentésén túl, egyszerűsítettük a fejlesztési források elérését, tovább csökkentjük az adminisztrációs terheiket, államilag támogatott olcsó hiteleket és jóval kedvezőbb banki hitelezést biztosítunk számukra - olvasható a Fidesz frakció közleményében.




