BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

nemzeti_népegészségügyi_központ

03.
18.
11:41

Meghalt a koronavírus-gyanús beteg, a magyar orvosokat senki nem nyugtatta meg

Nemcsak a Magyar Orvosi Kamara (MOK), az egészségügyi dolgozók szakszervezetei, hanem maguk az ellátásban résztvevő személyek is arra panaszkodnak, hogy kifejezetten rossz velük a kommunikáció, vagy nem tartják elég szigorúnak a protokollt, amely alapján koronavírus-gyanússá minősíthetik a betegeket. Több eset is volt, amikor elhagyatva érezték magukat, vagy aggódni kezdtek, amikor a tüneteket mutató betegük halt meg. Volt, amikor nem ok nélkül ijedtek meg.

Szerző(k):
Szabó Dániel