BUX 137814.93 -1,2 %
OTP 44240 -1,51 %
header

nemzetgazdasági_minisztérium

07.
05.
11:01

Magyar vármegyei álom: egyszer annyit enni, mint Budapesten

Óriási a különbség a magyar emberek anyagi lehetőségei előtt attól függően, hogy hazánk mely régiójában élnek. Ezt Navracsics Tibor szakminiszter regionális drámaként jellemezte, és a KSH most erre mutatott be újabb bizonyítékot. A fővárosban ugyanis többet költöttek, mint Fejérben, Komáromban, Veszprémben, Vasban, Zalában, Tolnában és Nógrádban összesen.

Szerző(k):
Sarkadi-Illyés Csaba