BUX 139920.92 0,77 %
OTP 45900 1,32 %
header

német

01.
16.
18:14

Ötszáz új munkahelyet létesített az FAG debreceni beruházása

Az FAG 25 milliárd forintból megvalósult új csapágygyára 500 új munkahelyet hozott létre Debrecenben, a beruházást a magyar kormány 3,16 milliárd forint vissza nem térítendő készpénztámogatással segítette - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a német Schaeffler csoporthoz tartozó vállalat új gyártócsarnokának átadó ünnepségén szerdán Debrecenben.

Szerző(k):
Szepesi Anita