GDPR: A bíróság szerint is jogot sértett a szcientológiai egyház
A Fővárosi Törvényszék szerint is jogellenesen kezelt adatokat a Magyarországi Szcientológia Egyház - közölte a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság (NAIH) az MTI-vel. Az egyház erre azt közölte, jogorvoslatért fordulnak a "felsőbb bíróságokhoz".



