A fogyasztóvédelmet is utolérte a központosítás
Januártól létrejön a Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH), amely minden, a fogyasztókat hátrányosan érintő kihívásra gyorsan kíván reagálni – jelentette be Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter.




