BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

nagy_márton

11.
29.
07:57

Orbán Viktor bejelentette: Varga Mihály lesz az új jegybankelnök

Orbán Viktor miniszterelnök a szokásos péntek reggeli rádióinterjújában jelentette be, hogy Varga Mihály jelenlegi pénzügyminisztert jelöli a Magyar Nemzeti Bank élére. A miniszter elfogadta a felkérést. Emlékezetes, a tegnapi Kormányinfón már belengette Gulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezető miniszter, érdemes lesz meghallgatni a kormányfővel készült mai beszélgetés.

Szerző(k):
Sarkadi-Illyés Csaba