Áder Jánosnak üzentek a vasutasok
Jobb bérekre, kevesebb túlórára és rugalmas nyugdíjrendszerre cserélnék be a vasúti dolgozók a kormánytól kapott karácsonyi ajándékot, a békés családi ünnepre időzített rabszolgatörvényt – írja közleményében a Vasutasok Szakszervezete. Ugyanis nem akarnak és nem is tudnak már többet dolgozni a már most is végtelenül leterhelt, az ünnepek idején is szolgálatot teljesítő emberek.




