Kormány a munkaidőkeret meghosszabbításával védi meg a munkahelyeket
A koronavírus-járvánnyal kapcsolatban tettek fel azonnali kérdéseket a parlamenti képviselők az Országgyűlés keddi ülésén - tudósított az MTI. A Jobbik nehezményezte, hogy minden járvánnyal kapcsolatos teherviselés a munkavállalókat terheli. Az MSZP szerint a kormány csak a bajba jutott cégek egy részének segít. A kormány képviselői szerint viszont jobb dolgozni, mint segélyen tengődni.




