Vissza az irodába? Köszönjük, nem nagyon szeretnénk
A járványhelyzet felerősítette a távoli munkavégzéssel kapcsolatos igényeket, a vállalatok eközben a munkahelyi élmény fokozásával próbálják az irodába (vissza)csábítani az embereket. Ám annak ellenére, hogy az iroda számos, a fizikai munkahelytől nehezen elvonatkoztatható szerepet tölt be a dolgozók életében, ez egyáltalán nem egyszerű folyamat. A dolgozók ugyanis mostanra hozzászoktak, hogy többnyire maguk osztják be a munkájukat és a munkaidejüket, így csak korlátozottan vágynak vissza az irodába.




