Sztrájk lesz csütörtökön a győri Audinál
Az audis szakszervezet nem tudott megállapodni a béremelésről a gyárral. Emiatt kétórás sztrájk lesz a motorgyárban csütörtök reggel.
Sztrájk lesz csütörtökön a győri Audinál
Az audis szakszervezet nem tudott megállapodni a béremelésről a gyárral. Emiatt kétórás sztrájk lesz a motorgyárban csütörtök reggel.
Rekordévet zárt az Opel magyarországi gyára
Az Opel szentgotthárdi gyárában tavaly csaknem 630 ezer motort gyártottak, 23 százalékkal haladva meg az eddigi legnagyobb termelési volument - mondta el Grzegorz Buchal, az Opel Szentgotthárd igazgatója Budapesten újságíróknak, az előző évet értékelve.
Nagy változás jöhet a magyar utakon - sokba is kerül
Közlekedésbiztonsági okokra hivatkozva a fejlesztési tárca indokoltnak tartja a segédmotorok rendszámosítását - írja a Világgazdaság.
Indul a lítiumos akkumulátorok gyártása a Tesla óriásgyárában
A Tesla megkezdte a lítium-ion akkumulátorok tömeggyártását a nevadai Gigafactory üzemben.
A Ford Mexikó helyett az USA-ban fejleszt
A Ford 700 millió dolláros beruházást hajt végre Amerikában, egyúttal törölte 1,6 milliárd dolláros mexikói beruházását. A Ford autógyártó és mobilitási vállalattá kíván fejlődni, élen járva az elektromos és önvezető autók fejlesztésében.