BUX 139310.84 1,22 %
OTP 44800 1,86 %
header

morgan_stanley

01.
26.
14:51

Büntette bankárait a Morgan Stanley a WhatsApp használatáért

A Morgan Stanley azon bankárai, akik eddig előszeretettel intézték üzleti üzenetváltásaikat és hívásaikat nem hivatalos platformokon keresztül, most akár egymillió dollárt is fizethetnek a kihágásért. Annak érdekében pedig, hogy a későbbiekben a munkavállalók el tudják dönteni, a beszélgetés mely pontján érdemes hivatalos csatornára váltani, továbbképzésen vesznek részt.

Szerző(k):
Economx