Vezető bankároknak mondott fel a Morgan Stanley
Több vezető beosztású befektetési bankárnak mondott fel múlt héten a Morgan Stanley, és nagyjából 15 százalékkal csökkentette a bónuszokat, miután az üzletszerzésekből és a tőzsdei IPO-kból származó bevételek is csökkentek a Wall Streeten - írja a Reuters.



