Így bánnak el az oroszok a barátaikkal
A tönk szélére került Moldova azt követően, hogy megromlott a viszonya Oroszországgal. Moszkvában úgy láthatják, hogy nem döntöttek jól a helyiek, amikor egymás után többször is Európa-barát kormányok kezébe adták a sorsukat.


