BUX 138438.54 -0,76 %
OTP 44690 -0,51 %
header

mobiltelefon

09.
03.
12:58

Megalapozott döntés a mobiltelefonok használatának korlátozása az iskolákban - állítja a KINCS

Számos kutatás igazolja, hogy a túlzott mobiltelefon-használat függőséget okoz, negatívan befolyásolja a diákok tanulási teljesítményét, ráadásul a fiatalok közösségi életére és egészségi állapotára is negatívan hat. A Kopp Mária Intézet a Népesedésért és a Családokért is jónak látja a mobiltelefonokról szóló kormányzati döntést.

Szerző(k):
L. K.