Újabb botrány után helycsere a cseh kormányban
Petr Arenberger cseh egészségügyi miniszter kedd reggel bejelentette, hogy lemond. Ő már a negyedik, aki betöltötte a posztot a koronavírus-járvány 2020-as kezdete óta, most az első egészségügyi tárcavezető veheti vissza a pozíciót. Arenbergnek több botránya is volt a poszton.




