Bevándorlás - Lázár a németeket hibáztatja
Miniszterelnökség vezetője szerint ha a magyar kormány feladná schengeni kötelezettségei betartását, az automatikusan azzal járna, hogy Magyarország kívül maradna Schengenen. Lázár János csütörtöki budapesti sajtótájékoztatóján arról is beszélt, hogy a kormány a budapesti német diplomaták segítségét kéri - amellett, hogy Németországot vonta felelősségre a Keletinél kialakult helyzet miatt.




