BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

migráns

09.
21.
10:53

Lezárták a legfontosabb szerb-horvát határátkelőt a teherforgalom előtt

Vasárnap éjféltől Zágráb lezárta a Szerbia és Horvátország közötti legforgalmasabb határátkelőhelyet a bejövő teherforgalom előtt - számolt be a szerbiai közszolgálati televízió (RTS). Az EU várhatóan heteken belül iránymutatást ad a tagországoknak és a nemzetközi fuvarozóknak a megnehezedett határátlépések miatt megnövekedett vezetési idő ellenőrzésének kezelésére - mondta Pencz Zoltán, a Magyar Közúti Fuvarozók Egyesületének főtitkára az M1-en hétfő reggel.

Szerző(k):
MTI