Telenor-eladás: újabb érdeklődő Mészáros Lőrincék mellett
Bejelentkezhetett egy cseh cégcsoport is a szolgáltatóért.
Telenor-eladás: újabb érdeklődő Mészáros Lőrincék mellett
Bejelentkezhetett egy cseh cégcsoport is a szolgáltatóért.
A kormány tavaly 12 milliádot költött a Soros-kampányokra
Tavaly nettó 12,3 milliárd forintot költött a kormány a Sorossal kapcsolatos hirdetésekre, az első és második nemzeti konzultáció reklámozására és "eredménykommunikációjára" - összesítette az adatokat az Átlátszó.
Most ennyire gazdag Mészáros Lőrinc
Tavaly két cégéből kétmilliárd forint osztalékot vett ki Mészáros Lőrinc. A felcsúti polgármester friss vagyonnyilatkozatába a Hír TV Célpont című műsorának stábja nézett bele.
GVH-áldás Mészáros Lőrincnek - Szíjj László rádiót vett
A GVH engedélyezte Mészáros Lőrinc Konzum Alapkezelő Zrt. és az Opus Nyrt. feletti irányításszerzését. A felcsúti milliárdos eladta két rádióját, a balatoni PartFM-et és a kecskeméti Gong Rádiót.
A Konzum is felfelé húzta a magyar tőzsdét
A budapesti tőzsde átlag feletti forgalomban, 40 ezer pont fölött zárt szerdán. A kispapírok közül a Konzum több mint 9 százalékot emelkedett - arra a hírre, hogy a vállalat indikatív vételi ajánlatot tett a Telenor magyarországi érdekeltségére.