Az nyert, aki nem vett semmit - 25 éve nem volt ilyen
Ha minden így marad, akkor 25 év óta első ízben az idén a készpénz tartása megverheti a kötvényeket és a részvényeket is a hozamot tekintve. A Bank of America Merrill Lynch elemzői szerint ez arra utalhat, hogy túl vagyunk a likviditás csúcsán.




