A kecskeméti Mercedesnél már úgy tűnik, vége a válságnak
Nőtt a kecskeméti Mercedes-gyár árbevétele és nyeresége is az elmúlt évben, ami főleg a gyártási kapacitásnak köszönhető és az eladott autók darabszámának.
A kecskeméti Mercedesnél már úgy tűnik, vége a válságnak
Nőtt a kecskeméti Mercedes-gyár árbevétele és nyeresége is az elmúlt évben, ami főleg a gyártási kapacitásnak köszönhető és az eladott autók darabszámának.
Helyreáll az építőipar
A szakemberek szerint a beruházási kedv csökkenésével „felhígult” építőipar most visszatér a normalitásba – derült ki a Wavin friss, fókuszcsoportos kutatásából. A jelenlegi helyzet egyfajta megnyugvásnak tekinthető a korábbi években tapasztalható “őrület” után, a vezető kivitelező, mélyépítő és épületgépészeti cégek vezetői úgy látják, hogy a piac szűkülése az építőiparban tapasztalható munkamorálra is kedvező hatással lesz.
Potom 4,1 milliárd kellett Shakirának, hogy Piqué után új életet kezdjen
Hónapok óta a többszörös Grammy-díjas kolumbiai énekesnő és a katalán sztárfocista, Piqué válási drámájától hangos a világsajtó: legutóbb a futballista szeretőjének félrelépése borzolta a kedélyeket, újabban pedig Shakira Barcelonából Miamiba költözésének költségei sokkolják a közvéleményt.
Bővül a magyar járműipar, duplájára nő a kecskeméti Mercedes-gyár
Kétszeresére növekszik a Mercedes kecskeméti gyára, amivel az egész konszern egyik legjelentősebb gyártóegységévé válik. Jövőre elektromos autókat kezdenek gyártani, aminek köszönhetően új munkalehetőségek nyílnak meg.
Nem kis összeg: ekkora bónuszra számíthatnak a kecskeméti Mercedes-gyár dolgozói
A Mercedesnél megkötött bérmegállapodásba bekerült a nyereségrészesedés kifizetése is, így a kecskeméti gyárban dolgozók bruttó 870 ezer forintos bónuszra számíthatnak,