Súlyos kérdések a mentőknél
Várhatóan tavasztól használhatják éles üzemben az országban az összes mentőautón az intelligens fedélzeti terminálokat, amelyeken elkészíthető és visszakereshető az esetdokumentáció - derül ki Rétvári Bence, az emberi erőforrás minisztérium parlamenti államtitkára írásbeli képviselői kérdésre adott válaszából.




