Megéri igénybe venni az önkéntes nyugdíjpénztárra járó adókedvezményt (x)
Az idei év végén is megindul a nagy adóvisszatérítési roham: megéri még most feltankolni nyugdíjszámlánkat, hiszen így több “ingyen pénzt” kaphatunk jövőre. Cikkünkben most az önkéntes nyugdíjpénztárak adóvisszatérítését vizsgáljuk meg, és megmutatjuk azt is, mi történik, ha idő előtt szeretnénk felvenni a megtakarításunkat.



