Újra bíznak a dinárban a Szerbiában élők
A Szerbiában is magas infláció ellenére az emelkedtek az ott élők megtakarításai. Még érdekesebb, hogy immáron nem menekítik valutába a pénzüket az emberek, hanem dinárban tartják, mert a hazai fizetőeszközben elhelyezett pénzeik után magasabb kamatot kapnak, mint amennyivel romlik az árfolyama.




