Újra az útépítés húzza az építőipart
Februárban az építőipari termelés volumene 15,2 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbi, alacsony bázist. Mindkét építményfőcsoport termelése emelkedett: az épületek építése 13,5, az egyéb építményeké 19,7 százalékkal. A szezonálisan és munkanaphatással kiigazított indexek alapján februárban az építőipar termelése 0,5 százalékkal csökkent az előző hónaphoz képest - közölte a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).




