A kormány ráfekszik a vasútfejlesztésekre, rengeteget költenek
A magyar kormány vasútbarát, pontosan érti a vasúti rendszer fejlesztésének jelentőségét, a következő 10-15 év mindenképpen a vasútról fog szólni - mondta Palkovics László technológiai és ipari miniszter pénteken, a Magyar Vasúttörténeti Parkban tartott 72. Vasutasnapon Budapesten. A kormány nagyjából 6000 milliárd forintot szán fejlesztésekre a következő időszakban.




