Az OTP rántotta le Budapestet
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 390,02 pontos, 0,84 százalékos csökkenéssel, 45 792,07 ponton zárt csütörtökön.
Az OTP rántotta le Budapestet
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 390,02 pontos, 0,84 százalékos csökkenéssel, 45 792,07 ponton zárt csütörtökön.
Éves csúcson zárt a Richter
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1,4 százalékos emelkedéssel 46 182 ponton zárt szerdán - írja az MTI.
Kiderült: ennyit ad vissza a Magyar Telekom
Stagnáló árbevételre és enyhén növekvő nyereségre számít az idén a Magyar Telekom. A piaci verseny erős lesz, a részvényesek 20 forintos osztalékra és 5,2 milliárd forintos részvény-visszavásárlási programra számíthatnak.
Nem rosszak a Telekom eredményei, mégis csalódtak a befektetők
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 208,89 pontos, 0,46 százalékos emelkedéssel, 45 547,15 ponton zárt kedden. A részvénypiac forgalma 9,3 milliárd forint volt, a vezető részvények ára vegyesen változott az előző napi záráshoz képest - írja az MTI.
Nőtt a Magyar Telekom nyeresége és bevétele
A Magyar Telekom Nyrt. 2019-ben 666,7 milliárd forint árbevételt ért el, ami 1,5 százalékkal haladja meg az előző évit, adózott nyeresége 4,2 százalékkal 44,5 milliárd forintra nőtt - közölte a társaság a tőzsde honlapján kedden.