Már külföldről toboroznak munkaerőt a magyar cégek
Olyan nagy a munkaerőhiány az élelmiszeriparban, hogy a cégek a határon túli magyarok között toboroznak, holott ez minden juttatással együtt drágább lehet, mint ha helyi embert foglalkoztatnának - írja a Magyar Idők.




