Menekítik a pénzt a magyarországi alapkezelők
Az OTP tűnik a magánnyugdíjpénztári államosítás legnagyobb vesztesének, de a többi alapkezelő számára sem volt túl sikeres az elmúlt év. A tulajdonosok az eredménytartalékból is kifacsarták az utolsó fillért.
