Buszbaleset - újra autózható az M3-as
Megindult a forgalom az M3-as autópálya Miskolc felé vezető oldalán is a teljes pályán vasárnap kora délután, azt követően, hogy véget ért a műszaki mentés a 133-as kilométerszelvénynél, ahol szombat éjszaka súlyos buszbaleset történt - közölte Dobi Tamás, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.



