Újrakezdődik a közlekedési káosz
A hármas metró északi és déli végének felújítására írt ki közbeszerzési eljárást a BKV. Mindkét szakaszon több mint egy évig fogják megkeseríteni az utasok életét a munkálatok. Nem spórolják ki a lifteket a megállókból.




