Saját boltját fosztogatta egy áruházi vezető - lebukott
A Kiskunfélegyházi Járási Ügyészség vádat emelt egy kecskeméti férfivel szemben, aki egy nagyáruház biztonsági osztályvezetőjeként néhány hónapon keresztül saját áruházából mintegy 3,4 millió forint értékű műszaki cikket lopott el.




