Sok bitcoint loptak el a szomszédban
Hatvanmillió euró értékű bitcoint loptak el a szlovén székhelyű NiceHash startup e-pénztárcájából - írta a helyi sajtó csütörtökön.
Sok bitcoint loptak el a szomszédban
Hatvanmillió euró értékű bitcoint loptak el a szlovén székhelyű NiceHash startup e-pénztárcájából - írta a helyi sajtó csütörtökön.
Ezért loptak el sok autót Cegléd környékén
Vádat emeltek három férfi ellen, aki megrendelésre egyetlen autómárka különböző típusait lopta és bontotta alkatrészeire Cegléd környékén - közölte Szabó Ferenc, a Pest Megyei főügyész kedden az MTI-vel.
Ezt tette a rendőrség az elmúlt 24 órában
A hatóság közzétette az elmúlt 24 óra eseményeit számokban.
Nyudíjasházakat fosztogató külföldieket fogott a rendőrség
Betöréses lopások elkövetésével gyanúsítható külföldieket fogtak el a Békés megyei rendőrök 2017. november 27-én, Komáromban - adta hírül a Police.hu. Közel kétmillió forinttal akarták elhagyni az országot.
Itt az idő - figyelmezteti az autósokat a rendőrség
A karácsonyi szezon nem lenne igazi rendőrségi tanácsok nélkül. Ezeket minden autós ismeri, mégis sokan válnak áldozattá.