Már halálos áldozatai is vannak a viharnak (frissített)
Intenzív esőzéssel kísért szélvihar tombolt vasárnap Lengyelországban, a kidőlt fák miatt két ember életét vesztette, és több mint 270 ezer háztartás maradt áram nélkül, a balti-tengeri LGN-gázkikötőben, Swinoujsciében a szél megrongált egy gázvezetéket - írta az MTI.




