BUX 139160.86 -0,24 %
OTP 44960 0,09 %
header

lng

02.
10.
20:48

Ennek az országnak már orosz gáz nélkül is menni fog

A tavalyi nagy emelkedés után csökkenésnek indult a földgáz ára Németországban, és egyre kevésbé valószínű, hogy a vezetékes orosz szállítások kiesése gondot okoz az ellátásban a következő télen. Az energetikai és vízgazdálkodási vállalatok szövetségének (BDEW) kimutatása szerint a földgáz tőzsdei árának csökkenése a fogyasztók körében is kezd érezhetővé válni.

Szerző(k):
Varga Csenge