Újra együttműködik az LMP és a Fidesz
Egy az LMP által kezdeményezett módosító javaslatot karolt fel a kormányoldal a gyermekvédelmi és egészségügyi tárgyú törvények módosításához - mondta el Selmeczi Gabriella (Fidesz) az Országgyűlés törvényalkotási bizottságának csütörtöki ülésén. Nemrég az alkotmánybíróság feltöltésénél dolgozott együtt a két párt.



