BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
header

lmp

04.
26.
14:07

Az NGM nem titkolhatja tovább a multiknak nyújtott adókedvezményeket

Jogerős ítélet született szerdán a Kúrián Szél Bernadett és az NGM között két és fél éve folyó perben. A Kúria, fenntartva az első- és másodfokú bíróság döntését, kimondta, hogy az NGM-nek nyilvánosságra kell hoznia a kormánnyal stratégiai megállapodást kötött nagyvállalatoknak nyújtott adókedvezmények összegét - írja közleményében a párt.

Szerző(k):
Domokos Erika