Búcsú az Alditól, Auchantól, Tescótól? Megszólaltak a magyar vásárlók
Vegyesen fogadták a magyarok az régi-új kormányzati tervet, amelynek célja, hogy kiszorítsa a külföldi élelmiszerláncokat a piacról - derül ki a Pulzus Kutató felméréséből. A magyarok 36 százaléka magyar kézben látná az üzleteket, 31 százalékuk a piacra bízná a döntést, közvetve saját magukra, a vásárlókra.




