Igazi rémálom a vendéglősök elmúlt éve
Bő egy esztendeje nincs egy normális órájuk a vendéglátósoknak: 1+6 hónapot tapostak le bezárt ajtók mögött, de a többi se volt korlátozásoktól mentes. A veszteséges hónapok 600 milliárdot vettek el a vendéglátós piacból 2020 márciusa óta mostanáig. Így 2022-ben lesz talán 2019.




