Lezárták az Erzsébet hidat
Lezárták az Erzsébet hidat a Dunában talált robbanótest kiemelése miatt csütörtök délelőtt - jelentette az MTI munkatársa a helyszínről.
Lezárták az Erzsébet hidat
Lezárták az Erzsébet hidat a Dunában talált robbanótest kiemelése miatt csütörtök délelőtt - jelentette az MTI munkatársa a helyszínről.
Megtalálták a dunai bombát - jönnek a fővárosi lezárások
Meg lett a bomba, amelyet még két napja próbáltak meg hatástalanítani a rendőrök az Erzsébet hídnál a Dunában. Erre végül csütörtökön kerül sor.
Gránátot találtak a Fillér utcánál
Hat társasházat ürítenek ki a II. kerületi Fillér utcánál, ahol szerda délelőtt egy 203 milliméter átmérőjű, szovjet gyártmányú betonromboló gránátot találtak - írta az MTI.
Eltűnt a dunai bomba, később jönnek a lezárások
Még mindig tart a Dunában, az Erzsébet híd közelében talált világháborús bomba felderítése. Az InfoRádió által megkérdezett búvárszakértő szerint kivételesen nehéz körülmények között keresik a búvárok a bombát, amelyet hasonló formájú sziklákkal is össze lehet keverni.
Lezárták a fél belvárost bombahatástalanítás miatt
Többfelé útlezárásokra kell számítani kedd délelőtt Budapesten, mert tűzszerészi munkálatokat végeznek az Erzsébet hídnál a Dunában talált robbanótest miatt; már hajnaltól korlátozások léptek érvénybe - írja az MTI.