Újabb közpénzinjekcióra szorul a debreceni repülőtér
Pótbefizetésről döntött a debreceni közgyűlés a repülőteret üzemeltető cég részére, ugyanis az tavaly - a járvány okozta mérsékelt légi forgalom miatt is - ismételten jelentős veszteséget termelt. A reptér többségi tulajdonosa hamarosan az állam lesz.




