Nagy elbocsátás a magyar Audinál - több mint ezer embert küldenek el
Az Audi Hungaria Zrt. győri gyáránál jelentős létszámcsökkenés van folyamatban. A munkavállalóknak nagyjából egy hónapja jelentette be a gyár vezetése, hogy 1200 emberrel csökken a dolgozók száma a közeljövőben - tudta meg a G7.hu.




