Fiókokat zár be Magyarországon a Raiffeisen Bank
Több száz emberétől válik meg, és egy héten belül 10 fiókot szüntet meg a Raiffeisen Bank is - írja az origo internetes hírportál. Korábban az Erste és a CIB jelentett be hasonló intézkedéseket.
Fiókokat zár be Magyarországon a Raiffeisen Bank
Több száz emberétől válik meg, és egy héten belül 10 fiókot szüntet meg a Raiffeisen Bank is - írja az origo internetes hírportál. Korábban az Erste és a CIB jelentett be hasonló intézkedéseket.
Itt az újabb elbocsátási hullám - lehet, hogy csak a jéghegy csúcsa
Újabb 4500 fős leépítést jelentett be a Citigroup bankcsoport, egyes elemzők szerint azonban oly mérhetetlenül sok alkalmazottjuk van, hogy ez csak a leolvasztandó jéghegy csúcsa.
Leépíti magyarországi kutatóbázisát a Sanofi
A globális környezet változása miatt változtat k+f tevékenységén a Sanofi, a lépés a magyarországi egységeket is érinti.
Nagy leépítésbe kezd az ING
Világszerte 2 ezernél több munkahely megszüntetését jelentette be csütörtökön a Magyarországon is érdekelt holland ING-csoport.
Leépítés a Novartisnál
Megszüntet kétezer munkahelyet a Novartis, a svájci központú multinacionális gyógyszercég az euróövezeti adósságválságra, a gazdasági kilátások bizonytalanságára és az erősödő gyógyszerárakra nehezedő nyomásra hivatkozva hozta meg a döntést, amely szakszervezetek szerint cinikus és kíméletlen.