Meghosszabbítanák a focimeccsek félidei szünetét
A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) tanácsa elé kerülhet október végén az a javaslat, ami a mostani 15 percről 25 perce hosszabbítaná félidők közötti szüntet - írja a Forbes. Ennek oka a több reklámbevétel.



